Éves lelki programok

A MAGYAROK NAGYASSZONYA
tiszteletére szentelt templomok közös lelki-csokor készítésén tevékenykednek
 egészen éven át.

A Budapest-Rákospalotai plébániatemplom közössége lelki program megvalósulására hívta fel a figyelmet, hazánkban lévő Magyarok Nagyasz-szonya tiszteletére szentelt templomok közösségei felé: imádkozzunk egy éven át egymás közösségeiért; Legyünk egyek lélekben!

Ezen lelki program:
2010. szeptember 26-tól 2011. szeptember 17-ig tart.
Az év csúcspontja, immár III. Országos Magyarok Nagyasszonya találkozó, amelynek f
ővédnöke és a szentmise bemutatója:
Dr. ERD
Ő PÉTER bíboros, prímás, Esztergom-budapesti érsek atya.

Ehhez a programhoz már csatlakoztak templomi közösségek és még várjuk a további jelentkezőket. Mindenki (akár más templomi közösséghez tartozók is), aki szeretne a Szűzanyához fohászkodni közösségeink lelki megújulásért, közösségileg vagy magánszemélyként is csatlakozhat.

A lelki programhoz a következőképpen lehet csatlakozni:
minden hónap 8. napján imádkozzuk el a rózsafüzért, és ajánljuk fel az aznapi szentmisét és szentáldozást, a Magyarok Nagyasszonya tisz-teletére szentelt templomok közösségeiért, híveiért.

Templomunkban rendszeresen jelenlévő testvérek az újságok mellett találnak levelező lapot - Magyarok Nagyasszonya logóval -, kérem imafelajánlásaikat ráírni és a középen lévő álló perselybe elhelyezni.