Plébániai hirdetések 2018.02.04 - 2018.02.11

A zsinagógából Jakabbal és Jánossal együtt egyenesen Simon és András házába ment. Simon anyósa lázas betegen feküdt. Ezt azonnal elmondták Jézusnak.
Odament hát hozzá, s kézen fogva fölsegítette. Erre megszűnt a láza, és szolgált nekik. Napnyugta után, amikor beesteledett, odahordták hozzá a betegeket és a gonosz lélektől megszállottakat. Az egész város az ajtó elé gyülekezett.
Sok beteget meggyógyított különféle betegségekből, és sok ördögöt kiűzött, de nem engedte őket szóhoz jutni, mert tudták, hogy kicsoda. Hajnal tájban, amikor még sötét volt, Jézus elindult, és kiment egy elhagyatott helyre imádkozni.
Simon és társai utána mentek, hogy megkeressék. Amikor megtalálták, ezt mondták neki: "Mindenki téged keres." De ő így válaszolt: "Menjünk máshová, a szomszédos helységekbe, hogy ott is hirdessem az evangéliumot, hiszen azért jöttem ki." S bejárta egész Galileát, tanított a zsinagógákban, és ördögöket űzött ki.
(Mk 1, 29-39)

2018. FEBRUÁR 4. Vasárnap. Évközi 5. vasárnap:
A kis képekre kattintva megtekintheti a hirdetés részleteit teljes méretben.

2018.02.04 Hirdetések 1.2018.02.04 Hirdetések 1.2018.02.04 Hirdetések 2.2018.02.04 Hirdetések 2.