2008. 10. 19.

Biblia Éve

Szentmisék rendje:

Október 19. Vasárnap, Évközi 29. vasárnap: MISSZIÓS VASÁRNAP – Országos gyűjtés a missziók javára.
Magyarok Nagyasszonya (nagy) templom: szentmise reggel ½ 8 órakor Főpásztor sz. Kiskórusnak próba de. ½ 10 órakor a templomban. Tanévkezdő szentmise de. 10 órakor †Máriáért; rózsafüzér du. ½ 6 órakor, szentmise este 6 órakor †Eszterért.
Szentháromság (Kossuth u.) templomban szentmise de. ½ 12 órakor.

Október 20. Hétfő:
szentmise reggel ½ 8 órakor - †Terézért.
Szentmise után rózsafüzér

Október 21. Kedd:
du. ½ 6 órakor Rózsafüzér
szentmise este 6 órakor -

Október 22. Szerda:
szentmise reggel ½ 8 órakor -
Szentmise után rózsafüzér.

Október 23. Csütörtök Kapisztrán Szent János E.:
du. ½ 6 órakor Rózsafüzér
szentmise este 6 órakor - Az ’56-os áldozatokért.

Október 24. Péntek Claret Szent Antal pk. e.:
szentmise reggel ½ 8 órakor - †Bauer Mihályné, Etelkáért.
Szentmise után rózsafüzér.
Hittan oktatás a plébánián: az általános iskola alsós korosztályának,du. 5 órakor; iskolai szünetben nincs!
az általános iskola felsős korosztálynak, este 6 órakor.

Október 25. Szombat Szent Mór pk. E.:
gyászmise reggel 8 órakor - †Karsai Zoltánért és kriptában nyugvókért.
Ministráns foglalkozás a templomban de. 10 órakor. Szeretettel várom az érdeklődő fiúkat.
A leányokat is várom, akik a felolvasásban és a zsoltáréneklésben tudnak közreműködni. Zenéhez értő anyukák segítségét kérem a kiskórus mellé.
Szentháromság (kis) templomban, du. ½ 5 órakor szentmise, utána rózsafüzér.

Október 26. Vasárnap, Évközi 30. vasárnap:
Magyarok Nagyasszonya (nagy) templom: szentmise reggel ½ 8 órakor Főpásztor sz. Kiskórusnak próba de. ½ 10 órakor a templomban, de. 10 órakor †Máriáért és Józsefért; rózsafüzér du. ½ 6 órakor, szentmise este 6 órakor, amelyet Dr. JELENITS ISTVÁN piarista atya tart a BIBLIA ÉVÉBEN, †szülőkért.
Szentháromság (Kossuth u.) templomban szentmise de. ½ 12 órakor.