2008. 11. 02.

Biblia Éve

Szentmisék rendje:

November 2. Vasárnap, Évközi 31. vasárnap HALOTTAK NAPJA:
Magyarok Nagyasszonya (nagy) templom: szentmise reggel ½ 8 órakor Bertók családért. Kiskórusnak próba de. ½ 10 órakor a templomban, de. 10 órakor Egyházközségért; Szentségimádási nap de. 11-17.30-ig, litánia, szentmise este 6 órakor minden megholtért.
Szentháromság (Kossuth u.) templomban szentmise de. ½ 12 órakor.
Első vasárnap, perselygyűjtés a templom felújítására történik.

November 3. Hétfő Porres Szent Márton e.:
szentmise reggel ½ 8 órakor - †Fleiner Pálért.

November 4. Kedd Borromeo Szent Károly pk. E.:
szentmise este 6 órakor - †Mihályért és Terézért.

November 5. Szerda SZENT IMRE Ü.:
szentmise reggel ½ 8 órakor - †Józsefért és Istvánért.

November 6. Csütörtök:
Szentségimádás du. ½ 6 órakor
szentmise este 6 órakor - †Lászlóért és Vilmáért.

November 7. Péntek:
Gyóntatás reggel 7 órakor.
szentmise reggel ½ 8 órakor - Rózsafüzér Társulat elhunyt tagjaiért.
Szentmise után litánia.

November 8. Szombat:
Ministráns foglalkozás a templomban de. 9 órakor. Szeretettel várom az érdeklődő fiúkat.
A leányokat is várom, akik a felolvasásban és a zsoltáréneklésben tudnak közreműködni. Zenéhez értő anyukák segítségét kérem a kiskórus mellé.
Szentháromság (kis) templomban, du. ½ 5 órakor szentmise, testvér-egyházközségekért.
Plébánia közösségünk éves lelki programja: Magyarok Nagyasszonya tiszteletére szentelt templomok testvér-egyházközségeiért, szentmise felajánlás és rózsafüzér.

November 9. Vasárnap, Évközi 32. vasárnap A lateráni bazilika felszentelése:
Magyarok Nagyasszonya (nagy) templom: szentmise reggel ½ 8 órakor Kenyeres családért. Kiskórusnak próba de. ½ 10 órakor a templomban, de. 10 órakor Főpásztor szándékára; szentmise este 6 órakor †Erzsébetért.
Szentháromság (Kossuth u.) templomban szentmise de. ½ 12 órakor.