Templomszentelés 2008. december 27.

A Jézus színeváltozása és Boldog S. Sára tiszteletére dedikált templom szentelése:
2008. december 27.-én, 16.00

Boldog Sára testvér vértanúságának ünnepén dr. Erdő Péter Esztergom –Budapesti bíboros érsek atya felszenteli azt az épülő templomot, mely a Színeváltozás titkába öleli bele Sára testvér boldog  életáldozatát, hivatásos életét, vértanúságát. A zsoltárossal hívjuk ismerőseinket, barátainkat: Jöjjetek, örvendezzünk az Úr előtt!  Fakadjon fel szívünkből Péterrel, Jakabbal és Jánossal: Uram, jó nekünk itt lennünk!: Tanuljuk meg Sára testvértől, Slachta Margittól,  a kortárs hitvallóktól, s mindazoktól,  akik átadták életüket,  a Megszentelő Szeretet szolgálatára,  hogy:  Jó nekünk követni Téged, Uram, a színeváltozás hegyére és a Golgotára.   Együtt esdeni le a Szentlelket, a lélektelen, széteső világra.

Megközelíthető:
XV. Pattogós u. 1. (Szerencs u. vége. 173 busz, 69 villamos)
Sztrilich Ágnes SSS
magyarországi elöljáró

A honlapot eddig látogató tekintette meg.
Honlap és weboldal tervezés, készítés, keresőoptimalizálás, karbantartás: Honlap-Műhely